Балконні маркізи

Балконні маркізи в Києві - сьогодні радше рідкість, ніж стандартна ситуація. І цю ситуацію, на наш погляд, треба міняти. Адже балконні маркізи або, яких ще називають - маркізи з ліктем, що падає, можуть використовуватися як для сонцезахисту, так і для декору вікон, балконів, вітрин магазинів або альтанок.

Зручність цієї маркізи в тому, що вона дозволяє надійно затінити віконний або дверний проріз, не перекриваючи при цьому повністю оглядовість.

Завдяки можливості легкого управління нахилом маркізи, ця система має великий спектр застосування: як висувний   козирка над дверима для захисту від дощу та сонця, для затінювання альтанок без втрати оглядовості, для декору над магазинами з нанесенням на полотно балконної маркізи логотипу або малюнка. Безперечною перевагою конструкції балконної маркизи є її стійкість до вітру, оскільки вона має, на відміну від звичайних систем, не дві, а чотири точки кріплення.

Компанія Zebrina пропонує у своєму асортименті дві системи з "падаючим" ліктем:

Маркіза для вікон Attica - відкритого типу та Attica Plus - касетного типу.

Конструкція балконних маркіз

Маркізи "ATTICA" та "ATTICA PLUS"

Для повного розуміння цієї системи розглянемо три найзатребуваніші варіанти її застосування. Найпоширеніший - це захист вікон від яскравого сонячного світла і вигоряння предметів інтер'єру. Це логічно, адже захист від сонця зовні вікон завжди ефективніший ніж зсередини.

А оскільки тканина в балконних маркізах опускається і майже повністю закриває вікно або двері - це одна з найфункціональніших і найефективніших систем.

 Маркіза Аттика та Аттика плюс

Ще один варіант використання маркізи ATTICA -  як рекламоносій для кафе, магазинів і ресторанів. Крім захисту від сонця та інших, пов'язаних з цим проблем, даний тип маркіз чудово виділяє цей заклад на тлі оточуючих його однотипних споруд, а також служить, за допомогою корпоративних забарвлень, чудовим покажчиком для клієнтів.

І, нарешті, найзатребуваніший варіант - захист альтанок від сонця та дощу. Причому, як говорилося раніше, маркіза для вікон Attica не обмежує оглядовість і прекрасний вид на краси навколо тераси.

Для виготовлення своїх виробів компанія Zebrina використовує тканини італійської компанії PARA. Тканини супер-функціональні: не вигоряють протягом дуже тривалого періоду часу, не вимагають особливого догляду та чищення, оскільки мають тефлонове покриття. Завдяки такому покриттю, опади не вбираються в тканину і весь бруд і пил самоочищується навіть при дощі. Будь-який бруд на тканині для маркіз може залишитися тільки якщо в зимовий період тканину, намотану на вал, не упаковали в чохол або не обернули плівкою. Хоча, щоб цього не робити, у нашій пропозиції є касетна маркіза ATTICA PLUS.

Також нещодавно в нашому асортименті з'явилася кована маркіза Аттика. Вона виглядає дуже презентабельно, оскільки зроблена у ретро-стилі. Така система використовується для декору приватних будинків або ресторанів, господарі яких дуже люблять ковані елементи, які на таких об'єктах присутні в огорожах, сходах, воротах і т.д. Тому, щоб до кінця витримати стиль, сонцезахисні системи виконуються у такому ж ключі.

Zebrina - Ваш вибір в світі зовнішньої сонцезахисту Зв'яжіться з нами зараз!

Балконні маркізи