Касетні маркізи

Касетна маркіза - це досконала, естетично завершена і більш функціональна система, ніж маркиза відкритого типу. Завдяки коробу, в якому заховані всі механізми маркізи, тканина, намотана на вал, захищена від будь-яких зовнішніх впливів та опадів. Окрім цього, коробові маркізи у складеному стані зливаються з фасадом і не виділяються із загальної композиції будівлі. 

Слід зазначити, що під назвою касетна ліктьова маркіза може матися на увазі кілька типів системи, кожна з яких у своїй експлуатації відрізнятимуться як естетично, так і функціонально. В асортименті компанії Zebrina представлені два типи маркіз коробового типу:

1) базова - JUVENTA:

Маркіза касетного типу Juventa

2) преміальна - SIROCCO:

Маркіза касетного типу Sirocco

Розглянемо принципові моменти, що виникають під час вибору таких типів виробів.

По-перше, необхідно дізнатися, чи всі механізми системи ховаються в коробку. Так як буває, що і короба фактично немає, а є тільки кришка зверху і з боків. І при цьому вже говорять про касетну маркизу, а насправді - це звичайний козирок.

З наших систем - у JUVENTA тканина з валом і всі інші деталі, крім ліктів, будуть заховані в коробі маркізи. Лікті, при цьому, компактно складаються під коробом і схильні лише до мінімального впливу факторів зовнішнього середовища. У більш преміальній SIROCCO повністю все, включаючи лікті, заховано у коробі. Тому коли він закривається, ми отримуємо повністю законсервовану касету, якій не страшний сніг, мороз та інші опади.

Система коробового типу Juventa Касетна маркіза в закритому вигляді Система коробкового типу Sirocco

По-друге - матеріал, з якого виготовлена ​​конструкція маркізи. Це має бути виключно алюміній первинної обробки, оскільки завдяки цьому можна гарантувати, що він матиме жорстку структуру і не заіржавіє за весь час експлуатації.

Маркізи в Києві від компанії Zebrina  повністю відповідають цим вимогам і саме тому ми можемо дозволити своїм клієнтам гарантувати 3 роки на наші вироби.

По-третє - якість фарбування систем. З якого б ідеального матеріалу не було виготовлено вироби - якщо його погано пофарбувати, вигляд таких виробів буде кустарний. А головне – через 2-3 роки фарба може відшаруватись. Наші вироби фарбуються в заводських умовах за спеціальною технологією IGP - Dura Clean, чим не може похвалитися жоден із виробників маркіз в Україні. (Принцип її полягає в тому, що при даному порошковому фарбуванні створюється гідрофорбна поверхня, яка зменшує прилипання бруду).

По-четверте, це конструкція ліктів. Це найголовніша деталь висувної маркізи. На ліктях тримається ВСЕ! Тому лікті у цих систем просто повинні бути найнадійнішими. Саме тому ми у своїх системах використовуємо лікті лише ланцюгового типу (на відміну від повального поширення на ринку ліктів, де використовується металевий трос), які мають ресурс до 40 000 циклів. Якщо це перерахувати у роках – то понад 10 років.

Ми перерахували основні конкурентні переваги наших виробів. Продовжити зможе наш технічний фахівець, який приїде до Вас на об'єкт і повністю проконсультує та презентує наші системи.

P.S. Кольори коробів у стандартній комплектації - білий та коричневий. Але при необхідності, з невеликою доплатою, їх можна пофарбувати в будь-який колір на палітрі RAL, а це близько 256 різних відтінків.

Zebrina - Ваш вибір в світі зовнішньої сонцезахисту Зв'яжіться з нами зараз!

Касетні маркізи