Пергольні маркізи

Пергольні маркізи в Києві призначені для накриття великих майданчиків від сонця та дощу. На відміну від класичних горизонтальних ліктьових систем, дані конструкції встановлюються на стійкі опори-стійки. Тому вони стійкі практично до будь-яких. вітровим навантаженням.

Існує величезна кількість різновидів пергольних маркіз, але Zebrina обрала для себе не найдешевшу пергольну маркізу, але цілком прийнятну за співвідношенням ціна/якість.

Практична пергольна маркіза ALTO-500 і більш посилена і благородна ALTO-800 є одними з красивих і ветостійких у своєму поколінні пергольних маркіз - у них відточена кожна деталь, починаючи від спеціалізованої тканини і закінчуючи особливими кронштейнами примикання до дому.

Зразок пергольної маркізи

Розберемося в особливостях даних систем і чим вони відрізняються від класичних:

♦ виготовлені НЕ з акрилової тканини, яка практична для класичних маркіз, а з армованого PVC виробництва Ferrari (Франція), через який не проходить світло і не нагріває терасу під системою;

♦ PVC-тканина на 100% не пропускає воду і не зшивається - тому протікання на швах і на самому полотні незалежно від кута нахилу не буде. І це вигідно відрізняє перголу-маркіз від звичайної системи;

♦ Принцип роботи перголи у синхронній роботі всіх треків системи від працюючого двигуна - тому кожне ребро жорстко тримається мотором - саме тому ці системи є вітростійкими.

♦ Вмонтований водовідлив та система водовідведення всередині стійок ведуть воду після дощу, куди це замислено при проектуванні  і вода не розбризкається по всіх терасі та меблів, що стоїть на ній;

♦ Бічні щілини перголи не дають воді розбризкуватися з боків і це вигідно відрізняє маркізу ALTO від багатьох систем нижчого класу.

Якщо Вам сподобалася якась із наших маркіз або є необхідність закрити від сонця якийсь майданчик - телефонуйте до Zebrina і наш фахівець разом із каталогами та зразками приїде до Вас та підкаже, як правильно встановити, розмістити та підготувати майданчик  для встановлення будь-якої маркізної системи. І, звичайно, професійно її встановить.

Zebrina - Ваш вибір в світі зовнішньої сонцезахисту Зв'яжіться з нами зараз!

Пергольні маркізи