Ковшові маркізи

Купольні (ковшові) маркізи в Києві зазвичай використовуються для надання особливого стильового рішення приватному будинку, кафе чи ресторану. Вони органічно вписуються в архітектуру та надають будівлі "європейський" зовнішній вигляд.

Окрім цього, цей тип маркіз ефективно захищає приміщення від палючих сонячних променів. Особливо - від активнішого "високого" сонця, т.к. закривають віконний або дверний отвір, у тому числі і збоку.

Особливо варто виділити застосування ковшових маркіз як рекламний носій. Адже тканину можна підібрати під корпоративні кольори. А нанесення на неї логотипу дозволить прямо позначити бренд, акцентувавши на ньому увагу перехожих. Для цього чудово підійде фотодрук на тканині. 

 Компанія Zebrina пропонує ковшові маркизи двох типів - прямокутні та сферичні:

Купольні маркізи: прямокутні та сферичні

Вибір однієї чи іншої конструкції може залежати від дизайнерського рішення замовника. Хоча найчастіше це диктує архітектура будівлі та, зокрема, форма віконних та дверних отворів. Адже сферичні купольні маркізи чудово вписуються в арочні отвори, а прямокутні - у квадратні.

На перший погляд, купольні (ковшові) маркізи прості у виготовленні. Насправді ж це досить складна конструкція з алюмінієвих профілів, що становлять каркас виробу, між якими кріпиться тканина. Вона вирізається за лекалом для кожного сегмента, а потім фіксується індивідуально до кожного профілю і декорується кантом ПВХ. Використовується акрилова тканина виробництва PARA (Італія). Вона добре виглядає і не вигоряє протягом тривалого періоду (до 5-6 років).

Як влаштована маркіза ківш   Система ковшової маркізи в картинках

Каталог компанії Zebrina містить велику кількість тканин, рекомендованих для встановлення на кошикові маркізи. Якщо ж запропонована палітра кольорів не підходить - на тканину можна нанести практично будь-який малюнок. Залежно від кольору тканини, розміру, складності та кольорової гами малюнка можуть бути використані різні варіанти його нанесення. Це – термоперенесення, екосольвентний друк, сублімація тощо. Ціна всіх цих варіантів різна. Тому, перед будь-яким прорахунком друку на тканині, необхідно обов'язково надіслати нам в електронному вигляді файл із зображенням, необхідним для друку ескізу.

Всі комплектуючі для даних маркіз виготовлені в Іспанії - країні, де ця галузь завжди була і буде на висоті. Відповідно, якість комплектації, напрацьована постачальником за довгі роки виробництва, - досить високий рівень.

Наші майстри зможуть допомогти Вам у виборі системи та встановити маркізу практично на будь-яку поверхню. Для більш детальної консультації та виклику майстра зв'яжіться з нами будь-яким зручним каналом. Їх легко можна знайти в розділі "КОНТАКТИ". Київ та передмістя – виїжджаємо в будь-яку точку.

Zebrina - Ваш вибір в світі зовнішньої сонцезахисту Зв'яжіться з нами зараз!

Ковшові маркізи