Вітростійкі маркізи ZIP

Нові тканини не схильні до механічної деформації, а системи мають короб і напрямні, в яких тканина спеціальним чином фіксується в спеціальних пластикових вставках. Таке кріплення тканини дуже нагадує замок-блискавку або, як його ще називають – зиппер. Звідси й назва: маркізи ZIP.

Сукупність параметрів маркизи і тканини призводить до того, що такі вироби ідеальні як функціонально, так і на вигляд. Завдяки даній технології, навіть при силі вітру понад 100 км/год, ця тканина не буде видуватися " з напрямних, на відміну всіх інших систем, що пропонуються над ринком. У тому числі й тих, у яких тканина рухається або тросами, або вставлена ​​в механізм звичайної захисної ролети і т.п. Адже навіть за не дуже сильного вітру тканина випаде звідти.

І все тому, що технологія системи ЗІП, як уже було сказано вище, заснована на тому, що до краю тканини приєднується спеціальний Зіппер, який при з'єднанні з напрямною відмінно рухається в ній, але не може вийматися звідти без розбирання конструкції.

Зіппер системи ZIP

Трохи для тканин для ZIP-систем. Вони використовуються спеціальні тканини SOLTIS (виробник - італійська компанія Ferrari). Саме ця тканина не розтягується під час спеки і не стискається при холоді. Тому її можна встановлювати в маркізах не тільки на альтанки першого або другого поверхів, а й на вікна або балкони висотних будинків.

Тканини Soltis та Screen, які використовуються для захисту альтанок від вітру дуже ефективні для захисту від сонця. Вони роблять усередині приміщення приємну тінь, не закриваючи при цьому огляд зсередини альтанки. У цих тканинах є різні ступені пропускання сонячного світла, аж до повного затемнення.

Маркізи ZIP - не з дешевих. Але ефективніше її для комплексного захисту від дощу, сонця та вітру просто не існує. Плюс до всього вона дуже естетична і не буде, на відміну від захисних ролет, громіздко виглядати на фасаді Вашого будинку.

Ставимо вітростійкі маркізи в Києві та області.

Zebrina - Ваш вибір в світі зовнішньої сонцезахисту Зв'яжіться з нами зараз!

Вітростійкі маркізи ZIP