Маркізи відкритого типу

Горизонтальні маркізи в Києві - це найпоширеніші системи. І все, завдяки своїй компактності в зібраному вигляді. Але в той же час, вони мають можливість закрити майданчик до 7-ми метрів завширшки і 4-х метів завдовжки.

У таких виробах вся вага тканини тримається на ліктях, що висуваються, які в зібраній маркізі ховаються вздовж самої конструкції (або в касетній системі "заїжджають" всередину касети). Саме завдяки цьому вони так компактні та зручні у використанні. Але слід зазначити, що на полотно маркізи діють великі вітрові навантаження. Тому комплектуючі повинні бути суперякісними та надійними (як вибрати "правильну" комплектацію можна прочитати через кілька абзаців нижче).

Найпоширенішими ліктьовими маркізами як за кордоном, так і в Україні є класичні системи відкритого типу. У них вал з тканиною, що намотується, не ховається в будь-який короб, що дає вагомі переваги за ціною, але в той же час обмежує за функціональністю.

В асортименті Zebrina - дві найходовіші маркізи відкритого типу - BREEZ і LIBERTY :

Маркіза BREEZ

відкрита ліктьова маркіза Breez

Маркіза BREEZ - найпростіша система без підсилювального профілю, лікті якої кріпляться до самих кронштейнів системи. Саме завдяки своїй простоті, вона і є найдешевшою маркізною системою та однією з найходовіших.

Маркіза LIBERTY

Маркіза відкритого типу Liberty

Маркіза LIBERTY - трохи дорожча за ціною, але функціональніша. Що дуже важливо - вона має підсилювальний профіль вздовж усього валу з тканиною, що дає їй можливість ідеально працювати на великих розмірах і кріпитися практично до будь-якої поверхні.

Розглянемо трохи докладніше, які ж вагомі переваги мають маркізи, які пропонує Zebrina в порівнянні з тим, що пропонує ринок.

Перше - це, звичайно ж, тканина для маркізи. Адже це - основний елемент у виробі, призначеному для того, щоб закритися від пекучих сонячних променів і створити тінь на терасі. Така тканина має бути стійкою до вигоряння та впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища. Дешева тканина невідомого виробника дуже швидко вигорить або деформується при постійному перепаді температури та вологості. Плюс до всього - хороша тканина повинна пропускати повітря ("дихати"),щоб людям, що знаходяться під нею, було комфортно.

Звичайно є випадки, коли замість дихаючої  тканини встановлюють ПВХ. Тоді замовники одержують протилежний ефект, який можна порівняти з наметом "Coca-Cola" - дуже функціонально, але перебувати в ній душно та жарко. 

Всі тканини для маркіз Zebrina, виробництва компанії PARA (Італія). Вони, крім того, що не вигорають, не сідають і дихають. А ще мають тефлонове покриття, яке не дає вбиратися бруду і пилу. Завдяки цьому тканина дуже добре чиститься, навіть при звичайному дощі.

Друге - вся комплектація для маркіз має бути з нержавіючої сталі та алюмінію, що забезпечить довговічність та антикорозійні властивості даного виробу. Причому, стінки всіх деталей повинні мати необхідну міцність і ребра жорсткості, які забезпечать витримування не тільки ваги самої маркізи, але і великих навантажень, що впливають на неї (вага маркізи Liberty шириною 5,00 метрів приблизно 60-70 кг, а вага маркізи з будівельного супермаркету такого ж розміру в 2-2,5 рази менше, що підтверджує версію про те, що вироби з алюмінію бувають різними).

Але крім цього, всі сполучні деталі та несучі елементи маркіз Zebrina, такі як місця кріплення ліктів, шарніри самих ліктів, осі кріплення до кронштейнів та ін. виготовлені з нержавіючої сталі.

Магістральний профіль та волан маркізи Посилюючий базовий профіль маркізи алюмінієві лікті зі сталевим ланцюгом

Третє - це звичайно ж індивідуальний розмір виробу, її автоматизація та системи безпеки, професійний монтаж, і, у зв'язку з цим, надання 3-річної гарантії на маркізу.

Всі ці моменти є, на наш погляд, головними складовими для тривалої та якісної роботи  маркизи, що додасть Вам комфорту при проведенні часу на літній терасі у родинному колі або друзів.

Ми можемо ще довго розповідати про переваги наших маркіз у порівнянні з усіма учасниками ринку - починаючи від надійності та функціональності системи та акрилових маркізних тканин від PARA (Італія), естетикою комплектації, в якій все на своєму місці та все ідеально підігнано, на кожному елементі встановлюються обмежувачі та декоративні заглушки. Навіть на кожному гвинті в нашій системі буде встановлений ковпачок !!! 

Але краще, хай це зроблять наші майстри. Вони проведуть Вам повну презентацію наших виробів, після чого ми впевнені, Ви самі переконаєтеся, що   наші маркізи - це саме те, що має бути встановлене у Вашому домі.

Zebrina - Ваш вибір в світі зовнішньої сонцезахисту Зв'яжіться з нами зараз!

Маркізи відкритого типу