Вертикальні маркізи (Рефлексолі)

Вертикальна маркіза VERANDA - це чудовий спосіб закрити альтанку чи вікно в будинку від яскравого сонячного світла чи дощу. Адже всім відомо, що зовнішній захист від сонця в рази ефективніший, ніж встановлений усередині приміщення.

Маркіза VERANDA (дуже часто в Європі її називають REFLEKSOL) виготовлена ​​з алюмінієвих елементів, спеціально призначених для всепогодного використання. Полотно тканини фіксується у нижній частині за допомогою надійних сталевих тросів, які тримають її завжди у вертикальній площині. Тканина для цієї маркізи, як втім і для інших зовнішніх конструкцій, повинна бути спеціалізованою - мати антигрибкові просочення, а ще краще - відмінні вологовідштовхувальні властивості. В маркізах компанії Zebrina використовуються тканини PARA (Італія), які мають крім тефлонового покриття та антигрибкових просочень ще й високу стійкість до вигоряння - 5% протягом 5 років експлуатації.

У нашому асортименті - два типи вертикальних маркіз: відкритого типу та коробова.

                     ;   Вернтальні маркізи відкритого та закритого типу

Крім  акрилової тканини для системи Рефлексол дуже часто використовують тепловідбивну тканину SCREEN (іспанського або бельгійського виробництва), яка цікава тим, що крім ефективного захисту альтанок від дощу та яскравого сонця дана дає хорошу оглядовість. У той же час вона відмінно затіняє альтанку або кімнату.

Screen буває різного плетіння, структури та кольорів. Тому, з їх допомогою можна регулювати освітленість приміщення. І що цікаво - в Європі це цілий тренд, який спрямований не тільки на ексклюзивність зовнішнього світу і не зонування простору навколо себе, а ще й на економію електроенергії, завдяки гарному освітленню при використанні різних робіт. структур даного полотна.

У характеристиках від виробника зазначено, що тканина Screen не пропускає приблизно 80-85% теплової енергії до приміщення. 

Це дає можливість використовувати рефлексолі для затінення та захисту від тепла великих панорамних вікон в офісних центрах та магазинах.

Система Рефлексол виготовляється в інших базових кольорах - білий і коричневий. Але при необхідності ми можемо пофарбувати її в будь-який колір на палітрі RAL.

Схема рефлексолі

Також компанія Zebrina автоматизує вертикальні маркізи в Києві за допомогою автоматики Somfy (Франція) або автоматики Galaxy (Китай) ). Зараз існує безліч зручних пристроїв управління, які дозволяють відкривати/закривати маркізу у встановлений час, залежно від активності сонця або нагрівання приміщення. Або ж просто – за допомогою вимикача або пульта дистанційного керування. Наприклад, при встановленні таймера на 8 годин ранку, маркізи автоматично опустяться і дозволять Вам поспати ще кілька додаткових годин у комфортному та затіненому від сонця та нагріванні приміщенні.

Zebrina - Ваш вибір в світі зовнішньої сонцезахисту Зв'яжіться з нами зараз!

Вертикальні маркізи (Рефлексолі)