Купити маркізи, парасолі, ролети і ворота в Києві

Вибираєте маркізи або ворота? І хочете, щоб було надійно і з тривалою гарантією?

Тоді Ви зробили правильний вибір. На сайті zebrina.com.ua Ви знайдете інформацію, а головне - зможете замовити для свого будинку маркізи, парасолі від сонця, гаражні ворота і захисні ролети в Києві. Ми допоможемо з вибором будь-якого з наших виробів, щоб воно ідеально вписалося в Ваші екстер'єрні рішення і бездоганно працювало довгі роки.

Zebrina - команда професіоналів, які працюють на цьому ринку вже більше 12 років. Тому, співпрацюючи з нами, Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що поставлена ​​задача буде виконана з належним рівнем якості і відповідальності. І ось чому.

Щоб, як зараз прийнято говорити, бути в тренді, ми цікавимося з'являються новинками, відвідуємо дизайнерські й галузеві семінари та виставки.

Наші технічні фахівці постійно підвищують свій професійний рівень на спеціалізованих семінарах і тренінгах.

Всі маркізи, захисні ролети і ворота, пропоновані нами, виготовлені тільки з якісних комплектуючих провідних європейських компаній, таких як PARA, Selt, Hermann, Ferrari, Somfy і т.д.

Якщо немає часу приїхати до нас в офіс - можна зв'язатися з нами за допомогою одного з доступних каналів, зазначених у розділі "Контакти", щоб викликати нашого консультанта. Він приїжджає зі зразками тканини для маркіз і технічними каталогами, щоб на місці максимально повно інформувати потенційного клієнта про обраний продукті.

Наш офіс працює щодня з 9-00 до 19-00, крім субот, неділь та державних свят. Але в ці дні наші технічні фахівці здійснюють заміри і установки.

Ми знаходимося в постійному розвитку і завжди відкриті для спілкування. Тому, якщо у Вас є пропозиції, як вдосконалити нашу роботу - телефонуйте, пишіть, пропонуйте. Ми обов'язково Вас почуємо!

Таким чином, ми робимо все від нас залежне, щоб створити Вам максимально комфортні умови для співпраці з нами.

Так, а якщо раптом Вам ще потрібні і якісні інтер'єрні жалюзі в Києві за хорошими цінами - рекомендуємо відвідати сайт наших партнерів, компанії "Жалюзі-Дизайн".

Чекаємо Ваших дзвінків і листів.

DSCN3995-1024x768.jpg

refleksol14.jpg

Купити маркізи, парасолі, ролети і ворота в Києві

Текстовый блок про нас