Терасні маркізи

Терасні маркізи в Києві, в першу чергу, призначені для затінення великих площ, де дуже важливо мати стійку до вітрових навантажень системи. Необхідно розуміти, що всі горизонтальні ліктьові системи мають обмежені розміри (зазвичай до 6-ти метів завширшки і 4-х метрів завдовжки). При максимальних розмірах, навіть при невеликій силі вітру, такі маркизи обов'язково необхідно скласти, оскільки велика парусність тканини може призвести до поломки ліктів системи.

Терасні маркізи встановлюються на 4-х стійких опорах пов'язаних між собою ребрами жорсткості, а тканина "прошивається" підсилювальними профілями через кожні 40-60 см, що дає можливість не складати цю маркізу навіть за сильного вітру.

В асортименті Zebrina є два типи маркіз: пергольна система ASSOL і терасна маркіза - CASCADE. Вони дуже відрізняються за сферами свого застосування, а також місцем і способом кріплення.

 

Маркіза для терас ASSOL  Маркіза СASCADE (Італія)

Терасні маркізи Assol та Cascade

Розглянемо спочатку систему ASSOL.

Маркіза ASSOL - це нова розробка іспанських інженерів компанії Gaviota Simbac, яка на відміну від усіх попередніх версій маркіз для терас, крім параметрів. вітростійкості та закриття максимального розміру майданчика, що затіняється, має сучасний обтічний вигляд усіх вузлів конструкції і приваблює своєю естетичністю та актуальністю дизайну.

Обтічний і масивний профіль Assol Алімінієві вузли з'єднання

Крім естетики, вона має більш надійні металеві вузли кріплення конструкції між собою, товстостінні профілі з ребрами жорсткості та величезну кількість різних кронштейнів для кріплення у всілякі конструкції. Модифікації установки: на чотирьох стійках, на двох стійках до стіни та двох опорних стовпах; для встановлення маркізи зверху вже змонтованої конструкції, на автоматичному керуванні тощо.

Якість з'єднувачів і кріплення терасної маркізи ASSOL і справді має бути саме такою, оскільки ця система не повинна боятися навіть сильного вітру. Адже її зазвичай відкривають на початку сезону, а складають вже під осінь - коли функціональність маркіз стає менш актуальною.

Маркіза CASCADE (Італія).

Терасна маркіза Сascade, вироблена італійською компанією Mectend, дуже практична та зручна у використанні. Завдяки простоті конструкції, її ціна дешевша, ніж у будь-якої іншої зі стаціонарними стійками. Тканина в такій системі намотується на встановлений зверху вал і опускається по розташованим під нею валам , що обертаються . Завдяки цьому, тканина в такому виробі легко піднімається та опускається за допомогою ручки керування, що не потребує додаткової автоматизації.

Загалом, на відміну від ліктьових маркіз, система Cascade є стійкою до сильного вітру і її необхідно складати лише при оголошенні штормового попередження. У цьому й проявляється зручність використання стаціонарних маркіз на стійках - вони відкривають навесні та складають лише до осені.

Тканина для Cascade, яку використовує Zebrina, як і у всіх інших системах – італійської компанії Para. Тільки дана тканина має якісне тефлонове покриття, яке є водовідштовхуючим і не вбирає пил, бруд і домішки, що містять жир. І завдяки цьому - самоочищується при кожному минулому дощі.

Для зберігання в зимовий період тканина намотується на вал і ховається в зашвидше зашитий чохол. Можливо також замовляти додаткову опцію для Сascad - захисний козирок, який окрім захисту тканини в зимовий період не дозволить під час дощу затікати воді між місцем кріплення (будинком) та валом з намотаною тканиною.

Підсумок. ASSOL та СASCADE - найпрактичніші системи за параметрами ціна/якість. Вони порівняно недорогі за вартістю і водночас мають ряд переваг: вітростійкі, створять відмінну тінь, практичні у догляді та експлуатації.

Максимальні розміри для маркізи Cascade - 10 метів в ширину і  до 6-ти метрів у бік висування.

Zebrina - Ваш вибір в світі зовнішньої сонцезахисту Зв'яжіться з нами зараз!

Терасні маркізи